Odpowiada za strategiczny plan rozwoju biznesu oraz zarządzanie kanałami sprzedaży producenta. Z branżą fotowoltaiczną jest związany od lat.

GoodWe jest uznanym globalnym producentem falowników PV i systemów do magazynowania energii, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Przy łącznej liczbie ponad 3mln wyprodukowanych urządzeń i zainstalowanych 35GW w ponad 100 krajach, GoodWe oferuje szeroki zakres (od 0,7kW do 250kW) rozwiązań PV dla domów, firm i dużych projektów, gwarantując wysoką wydajność i niezawodną jakość.

Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników w 20 krajach, posiada 700-osobowy zespół badawczo-rozwojowy (BiR) i jest najbardziej stabilnym finansowo producentem falowników według rankingu Bloomberg New Energy Finance z 2021r.

GoodWe jest również wymienane jako jeden z TOP 5 największych producentów inwerterów PV na świecie i TOP 3 producentów inwerterów hybrydowych według Wood Mackenzie, a wiodąca jednostka na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych, TÜV Rheinland, przez 6 kolejnych lat przyznaje producentowi nagrodę „All Quality Matters” za wyjątkową jakość produktów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://pl.goodwe.com/

Kontakt w Polsce:
sales.pl@goodwe.com
service.pl@goodwe.com