Z Immergas związany od 2004 r. pełniąc funkcje Dyrektora ds. Administracji i Finansów, następnie Dyrektora Finansowego, Operacyjnego i Prokurenta. W 2015 roku został powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, od stycznia 2021 reprezentuje spółkę jako Prezes Zarządu.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiów podyplomowych w zakresie prawa podatkowego na Uniwersytecie Łódzkim oraz zarządzania w Canadian International Management Institute.

W biznesie docenia wagę strategii i wizji jako narzędzi uzyskania przewagi konkurencyjnej. Zarażając pozytywnym podejściem do zmian, wierzy w ludzi, siłę zespołu, relacji, a także w moc społecznej odpowiedzialności biznesu. „Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliście” (Robert Baden-Powell) – w ślad za tymi słowami angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne, jest także inicjatorem wielu projektów mających na celu edukację dzieci i młodzieży oraz rozwój ich pasji i talentów. Zafascynowany procesem zmiany, digitalizacją, ciągłym uczeniem się, wrażliwy na tematykę eko i naturę. Prywatnie ojciec dwóch córek wspierający ich największą pasję, jaką są konie.