Pompy ciepła w leasingu – czy to możliwe?

Od czerwca 2022 roku niemiecki dostawca rozwiązań grzewczych Thermondo razem z LG Electronics oferują leasing pomp ciepła. Na ten moment, oferta ta jest dostępna jedynie na rynku niemieckim.Na czym polega?

Na czym polega oferta? Właściciele domów, które korzystają z oferty płacą miesięczny rachunek w wysokości 159 EUR (739 PLN według kursu z 14 czerwca 2022 roku). Oferta pozbawiona jest jakichkolwiek kosztów początkowych. W ramach leasingu, klient otrzymuje również kompleksową usługę obejmującą dwuletnią konserwację i zdalną diagnostykę w przypadku awarii. Firma zarządza także wszystkimi procesami finansowania. W ramach leasingu likwidowany jest również stary system grzewczy.

Firma Thermondo, która oferuje leasing, zajmuje się planowaniem i instalacją nowego urządzenia grzewczego. Spółka gwarantuje również, że w przypadku awarii nie zostawi swoich klientów “na mrozie”. Serwis pompy ciepła jest do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę. Firma bierze na siebie wszystkie koszty konserwacji, naprawy oraz jeśli to konieczne zajmuje się całkowitą wymianą systemu grzewczego.

Leave a comment