Katarzyna Sidzina

Fronius Polska Sp. z o.o.

Katarzyna Sidzina kończąc studia magisterskie na kierunku komunikacja wizualna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, wcześniej studiując zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu szybko rozpoczęła pracę w firmie, w której poszerzała wiedzę z prawidłowej obróbki przewodów i kabli.

Nieoczekiwanie doradzanie Instalatorom, marketing, sprzedaż, PR, budowanie wizerunku marki, kampanie reklamowe, media społecznościowe, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, udział w targach m.in. sektora odnawialnych źródeł energii i wydarzeniach branżowych stało się pasją i codziennością Katarzyny.

Na swojej drodze spotkała wiele autorytetów sektora OZE, z którymi do dzisiaj utrzymuje dobre relacje.

Przez trzy lata współpracowała z producentem falowników Fronius pod kątem marketingowo-partnerskim, później ta współpraca przeobraziła się w jeszcze ściślejszą i tak od czerwca 2021 roku jest członkiem zespołu jednostki biznesowej Fronius Polska Solar Energy.

Obecnie swoje wypracowane doświadczenie przekłada na działania w firmie Fronius Polska wraz z aktywnym promowaniem rozwiązań do instalacji komercyjnych

W roku 2021 ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

W wolnych chwilach z dala od miasta pasją Katarzyny poza działaniami w pracy zawodowej jest malowanie obrazów.